БАТАРЕЙКИ

Серія XL - це беззаперечний лідер якості на ринку сольових батарейок, що в повній мірі підтверджує головну концепцію: "НАША СИЛА - ЯКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНА ЧАСОМ".
Головна особливість серії Х2 – економ дизайн та оптимізація деяких показників, що дозволило зберегти основні технічні характеристики на високому рівні.
Х3 - це топова модель сольової батарейки від торгової марки НАША СИЛА, яка була окремо розроблена за новітніми технологіями.
НАША СИЛА УНІВЕРСАЛЬНИЙ АЛКАЛІН підходить для всіх типів пристроїв та має максимально збалансовані характеристики!
НАША СИЛА Ultra Power – надпотужна алкалінова батарейка. Це високотехнологічне джерело живлення спеціально розроблене для пристроїв з надвисокими імпульсними навантаженнями
Підвищені характеристики ємності та технологічно бездоганні рішення дозволяють літієвим батарейкам торгової марки НАША СИЛА зберігати свої високі робочі властивості впродовж усього терміну дії.
Асортимент первинних алкалінових батарейок, які пропонує ТМ НАША СИЛА, охоплює широкий спектр застосування: від автомобільних пристроїв через бездротові навушники і медичних пристроїв до систем вимірювання та безпеки.
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-9 з 61

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-9 з 61

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення