Про компанію “Наша Сила”

Історія торгової марки «НАША СИЛА»

Торгова марка «НАША СИЛА» – була заснована у серпні 2003 року для того, щоб надати українським споживачам найякіснішу сучасну продукцію у галузі батарейок, акумуляторів, ліхтарів, зарядних пристроїв, спец елементів, електротоварів та освітлювальної техніки.
НАША СИЛА – займає лідируючі позиції на ринку України.
Багаторівневий контроль якості на всіх етапах виробництва передпродажної підготовки надає вітчизняним споживачам продукцію з унікальними технічними характеристиками та властивостями.
Сольові батарейки НАША СИЛА займають лідируючі позиції у більшості українських споживачів і повністю виправдовують їх довіру. Проведені тести сольових батарей НАША СИЛА у незалежних дослідних інститутах підтверджують високий рівень якості продукції.
Алкалінові батарейки (лужні батарейки) торгової марки НАША СИЛА є інноваційним продуктом та забезпечують максимально тривалий робочий час роботи побутових пристроїв. Акумулятори НАША СИЛА одні з небагатьох для українського ринку продуктів в своєму класі, вироблених в Японії, і мають принципово високі технічні показники.
Енергозберігаючі лампи НАША СИЛА гарантують правильну світловіддачу, тобто ту кількість світла, яку Споживач повинен отримати, змінюючи свою стару лампу розжарювання. Використовуючи енергозберігаючі лампи НАША СИЛА, Споживач гарантовано захищений від проблем з роботою його побутової електромережі, пов’язаних з роботою ламп. Енергозберігаючі лампи НАША СИЛА заощадять Споживачам гроші і час, та забезпечать найбільш точну передачу кольору в приміщенні, в якому вони використовуються. При використанні енергозберігаючих ламп НАША СИЛА Споживач отримує високий рівень комфорту.
Адекватна цінова політика товарів торгової марки НАША СИЛА дозволить грамотно розподілити свій бюджет будь-кому, навіть самому вимогливому Споживачеві і не переплачувати зайві гроші. Принцип, який сформували наші Споживачі самі для себе за 10 років спілкування з товарами НАША СИЛА, полягає не тільки в гаслі: «Оптимальне співвідношення ціна / якість», але й також: «Не платити за ім’я, а платити тільки за товар!»
Продукція торгової марки «НАША СИЛА» широко представлена на ринку за допомогою потужної мережі дистрибуції, а також безперервної роботи регіональних представників.
Купити батарейки, енергозберігаючі лампи НАША СИЛА та іншу продукцію торгової марки Ви можете в будь-якому місті України, в будь-якому великому супермаркеті. Якщо у Вас є улюблений магазин, в якому ще не представлена продукція торгової марки «НАША СИЛА», тоді Ви можете написати на нашу електронну адресу назву цього магазину і місто, у якому він знаходиться, і товари НАША СИЛА негайно там з’являться.

Місія торгової марки «НАША СИЛА» в Україні

Зробити користувачів торгової марки «НАША СИЛА» повністю захищеними щодо якості, зручності роботи та витрачених коштів. Дарувати нашим клієнтам радість, моральне задоволення та комфорт при спілкуванні з маркою.
Торгова марка НАША СИЛА це:
Висока якості та надійності;
Повна відповідність характеристики продукції, що була заявлена (на упаковці), її реальним споживчим властивостям;
Чітке виконання всіх гарантійних зобов’язань.

Принципи роботи торгової марки «НАША СИЛА»

Споживач торгової марки «НАША СИЛА» – наш найголовніший, важливий і надійний Партнер.
Цей партнер – Ви!
Ви можете вносити будь-які пропозиції щодо роботи торгової марки, називати місця продажу, де Вам зручніше було б купувати нашу продукцію, висловлювати побажання щодо появи нових товарів. А також пропонувати найсміливіші ідеї, які, з Вашої точки зору, зроблять життя яскравішим та зручнішим.
Свої питання і побажання Ви можете направляти нам на нашу електронну адресу.