Сольові батарейки. Якість підтверджена часом!

Untitled-1

В першій половині 2014 року Науково-Дослідним Центром Незалежних Споживчих Експертиз «ТЕСТ» було проведено експертне тестування всесвітньо відомих торгових марок сольових батарейок, які користуються незмінно високим попитом у вітчизняних споживачів.

Ліхтар “Турист”

FL8421_blister

Літо у самому розпалі, а це означає, що пора збиратися в похід, до лісу або на рибалку. Незамінним помічником далеко від цивілізації стане новинка від торгової марки НАША СИЛА – ліхтар «Турист» – дуже компактний, він вирішить головну задачу – дасть якісне освітлення саме тоді, коли це буде потрібно.
Основні переваги ліхтаря НАША СИЛА серії «Турист» :

Боротьба з підробкою.

Poddelka_x3_13_m

На ринку України продається величезна кількість підроблених батарейок НАША СИЛА. Якість таких батарейок дуже низька. Підробка може пошкодити прилади, в яких вона використовується, завдати шкоди здоров’ю, а також просто не працювати.
Недбайливі продавці намагаються видавати підробку НАША СИЛА за оригінал, користуючись незнанням покупця.

НАША СИЛА – якість кодом захистила!

Картинка-в-новость-copy

З метою захисту споживача від підробки починаючи з 2013 року усі оригінальні батарейки НАША СИЛА мають свій індивідуальний серійний номер – «КОД ЗАХИСТУ». Зараз батарейок НАША СИЛА без КОДУ ЗАХИСТУ немає!

Нова сторінка у житті торгової марки «НАША СИЛА»

Untitled-3

У серпні 2013 року торговій марці «НАША СИЛА» виповнилося рівно 10 років. Цей дуже значний етап свого життя НАША СИЛА відмітила появою нової генерації продукції, нових принципів роботи марки та відкриттям нового сайту.