Партнерам

ЛОГІСТИКА

         Торгова марка «НАША СИЛА» професійно організовує рух продукції до кінцевого споживача. Основне завдання – створити умови для перетворення потреби потенційного споживача на реальний попит на продукцію НАША СИЛА. До таких умов належать елементи збутової політики, канали розподілу (збуту, руху товару) разом з функціями, якими вони наділені.

Логістика торгової марки «НАША СИЛА» – це планування, управління та контроль руху продукції, інформаційних та фінансових ресурсів у різних системах.

         Транспортна логістика торгової марки «НАША СИЛА» – це організація доставки продукції співробітниками відділу, забезпечує чітке і безперебійне виконання всіх логістичних функцій.

         Політика управління запасами торгової марки «НАША СИЛА» складається з рішень що необхідно виробити, коли і в яких об’ємах. Вона також включає рішення про розміщення запасів на різноманітних етапах транспортування.

 

Складська логістика торгової марки «НАША СИЛА» – це оптимізація бізнес процесів приймання, обробки, зберігання і відвантаження продукції на складах.

Основні правила логістики торгової марки «НАША СИЛА»

  1. грузнув – потрібний товар;
  2. якість – необхідної якості;
  3. кількість – у необхідній кількості;
  4. час – має бути доставлений в потрібний час;
  5. місце – в потрібне місце;
  6.  витрат – з мінімальними витратами.

 

map

 

МАРКЕТИНГ

Маркетингова політика торгової марки «НАША СИЛА» включає до себе товарну і цінову політику збуту, а також просування товару на ринку України.         Торгова марка «НАША СИЛА» використовуючи дослідження ринку, конкурентів і споживачів, розробляє програму дій  в області виробництва товару, встановлює правила для створення нових товарів. Організовує функції і процеси по просуванню продукції: енергозберігаючих ламп, елементів живлення(лужних, сольових батарей, акумуляторів), ліхтарів.

Таким чином, НАША СИЛА – це побудова якісної дистрибуції і ефективне функціонування всього маркетингового каналу, який забезпечує якісний збут.

НАША СИЛА формує попит на товари, підтримує рівень і структуру попиту на товари. Передбачає орієнтацію на максимально широкий круг споживачів і надає якісну продукцію за доступною ціною.

РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Рекламна політика торгової марки «НАША СИЛА» – це розроблена система затверджених правил і ідей, на основі базових цінностей. торгової марки, що чітко визначає цілі і завдання при проведенні широкомасштабної рекламної компанії. Мета всіх рекламних компаній є донесення інформації про продукцію НАША СИЛА до цільової аудиторії. Формування правильного іміджу.
Функції реклами торгової марки «НАША СИЛА»:
Залучення клієнтів – інформування про нові продукти торгової марки;
Збільшення продажів – мається на увазі, що реклама, як інструмент маркетингу, сприяє підвищенню об’єму продажів;
Регулювання збуту – слід пам’ятати про те, що наявність товару на торгових полицях повинна відповідати очікуванням від рекламної кампанії.
Торгова марка «НАША СИЛА» активно використовує наступні види реклами:
Інформативна реклама – реклама, яка повідомляє ринок про новинку або нові вживання існуючого товару НАША СИЛА. Інформує ринок про зміну ціни. Пояснює принцип дії товару. Виправляє неправильні уявлення та розсіює сумніви споживача. Формує образ торгової марки «НАША СИЛА».
Віщувальна реклама – реклама, яка формує перевагу споживачів до торгової марки «НАША СИЛА». Змінює сприйняття споживачів до властивостей продукції НАША СИЛА. Переконує споживача зробити покупку не відкладаючи.
Емоційна реклама — реклама, яка пробуджує у споживача симпатію до продукції НАША СИЛА, створює позитивний імідж, підвищує довіру до продукції НАША СИЛА.
Реклама, що нагадує — цей вид реклами нагадує споживачеві про те, що продукція торгової марки «НАША СИЛА» може буде потрібна найближчим часом. Нагадує споживачеві про те, де можна купити товар. Утримує продукцію НАША СИЛА в пам’яті споживача в періоди міжсезоння.
Основні рекламні носії, які використовуються для рекламних компаній торгової марки «НАША СИЛА»:
• Друкарська і сувенірна реклама;
• Аудіо і аудіовізуальна реклама;
• Реклама в пресі;
• Реклама на місці продажу;
• Зовнішня реклама.

 

РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА торгової марки «НАША СИЛА»

Партнери торгової марки «НАША СИЛА» отримують потужну рекламну підтримку, яка допомагає їм в залученні нових клієнтів. НАША СИЛА інвестує лише в працюючу рекламу. Ефективне залучення клієнтів – це один з головних результатів нашої рекламної стратегії.

Реклама в Інтернеті:
Найбільш максимальна представленість продукції торгової марки «НАША СИЛА» в Інтернеті дозволяє залучати все більше і більше споживачів. Професійні дизайнери допоможуть Партнерам торгової марки «НАША СИЛА» розташувати на своїх порталах будь-яку інформацію щодо торгової марки «НАША СИЛА».
Друкарська продукція:
Є одним з щонайпотужніших та популярних рекламних знарядь. Листівки, буклети, плакати різних розмірів, банери, які робляться згідно з можливістю кожної торгівельної точки. Все це розробляється та видається з урахуванням прихильностей кожного регіону України.
Торгівельне обладнання:
Дозволяє якісно та ефективно розміщувати продукцію торгової марки «НАША СИЛА» у торгівельній точці, та є основою ефективної торгівлі і успішних продажів. Торгівельне обладнання НАША СИЛА спроектовано таким чином, щоб отримати максимальний прибуток з кожного метра торгової площі магазину.
Брендування торгівельних місць:
Підвищує популярність і збільшує лояльності як до вже давно існуючого бренду НАША СИЛА, так і до самої торгової точки, яка бере участь у проекту Брендування.
Виставки:
Торгова марка «НАША СИЛА» бере участь у виставках як самостійно так і за допомогою існуючих Партнерів. Кожен Партнер має можливість розташувати заявку на участь торгової марки «НАША СИЛА» у будь-якої регіональної виставці сумісно. Після узгодження виставкової програми з представниками марки, Партнер торгової марки «НАША СИЛА» отримує узгоджену підтримку участі у виставці у повному об’ємі.
Розробка та втілення акцій:
Можлива участь офісу торгової марки «НАША СИЛА» в організації та проведенні акцій у вашому регіоні. При взаємному узгодженні сторін представники торгової марки «НАША СИЛА» можуть допомогти в проведенні масштабних акцій у Вашому регіоні і навіть узяти на себе частину спільних витрат.

З рекламною підтримкою торгової марки «НАША СИЛА» у Вас дійсно необмежені можливості. Найголовніше – це Ваше бажання рухатися уперед!