БАТАРЕЙКИ НАША ПРОДУКЦІЯ

Серія XL - це беззаперечний лідер якості на ринку сольових батарейок, що в повній мірі підтверджує головну концепцію: "НАША СИЛА - ЯКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНА ЧАСОМ".
НАША СИЛА Ultra Power – надпотужна алкалінова батарейка. Це високотехнологічне джерело живлення спеціально розроблене для пристроїв з надвисокими імпульсними навантаженнями
Серія XZ - високоякісна сольова батарейка, в якій максимально високий рівень основних технічних характеристик, оптимальний дизайн та упаковка. В результаті - максимально збалансована ціна зі збереженням найвищої якості сольової батарейки.
НАША СИЛА УНІВЕРСАЛЬНИЙ АЛКАЛІН підходить для всіх типів пристроїв та має максимально збалансовані характеристики!
Х3 - це топова модель сольової батарейки від торгової марки НАША СИЛА, яка була окремо розроблена за новітніми технологіями.
НАША СИЛА PROfessional alkaline - назва говорить сама за себе! Використання виключно якісних, сучасних, надійних матеріалів та технологій надають серії PRO відмінних характеристик та дозволяють використовувати батарейки в професійних високотехнологічних приладах з високим споживанням енергії.
Головна особливість серії Х2 – економ дизайн та оптимізація деяких показників, що дозволило зберегти основні технічні характеристики на високому рівні.
Підвищені характеристики ємності та технологічно бездоганні рішення дозволяють літієвим батарейкам торгової марки НАША СИЛА зберігати свої високі робочі властивості впродовж усього терміну дії.
Асортимент первинних алкалінових батарейок, які пропонує ТМ НАША СИЛА, охоплює широкий спектр застосування: від автомобільних пристроїв через бездротові навушники і медичних пристроїв до систем вимірювання та безпеки.
Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення