Блог

 1. Сольові батарейки XL Extra Long

  Час не стоїть на місці, вдосконалюються технології, з'являються нові розробки, ми завжди крокуємо в ногу з прогресом, щоб забезпечити споживача якісними елементами живлення. Зустрічайте гарячу розробку від бренду НАША СИЛА - нову серію батарейок XL extra long! Подовжений строк служби батарейки XL extra long обумовлений поліпшеними механічними та хімічними показниками, а завдяки новому виразному дизайну підвищується привабливість для споживача! 

  Серія XL - це беззаперечний лідер якості на ринку сольових батарейок, що в повній мірі підтверджує головну концепцію: "НАША СИЛА - ЯКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНА ЧАСОМ".

  Детальніше »
 2. ЯКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНА ЧАСОМ

  Торгова марка «НАША СИЛА» протягом понад 10 років успішно виготовляє та реалізує якісні джерела світла. За цей час більшість українців встигла протестувати енергозберігаючі лампи «НАША СИЛА» та стати постійними споживачами продукції «НАША СИЛА», використовуючи енергозберігаючі лампи «НАША СИЛА» у своїй життєдіяльності: в будинках, квартирах, під’їздах та промислових приміщеннях. НАША СИЛА - це досвід та якість, підтверджені часом.

  Нова лінійка LED-ламп НАША СИЛА - це найсучасніше джерело світла, яке характеризується відмінними світловими параметрами та якістю. LED-лампа НАША СИЛА створена для споживачів, які бажають отримати найкращу якість освітлення за оптимальною ціною.

  Надійне і довговічне функціонування ламп НАША СИЛА гарантує фірмовий IC-драйвер, що стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги 175-250В. Фірмовий IC-драйвер забезпечує ефективну роботу світлодіодів та контролює температурний режим електронних компонентів лампи. В результаті цього ефективна світловіддача діодів ламп НАША СИЛА зберігається протягом усього терміну експлуатації. LED-лампи НАША СИЛА мають стабільний світловий потік та повну відсутність мерехтіння, що зумовлює комфорт та безпеку Вашого зору. Мінімальне нагрівання корпусу досягається за рахунок ефективної тепловідвідної конструкції корпусу лампи НАША СИЛА.

  Детальніше »
 3. Сольові батарейки. Якість підтверджена часом

  В першій половині 2014 року Науково-Дослідним Центром Незалежних Споживчих Експертиз «ТЕСТ» було проведено експертне тестування всесвітньо відомих торгових марок сольових батарейок, які користуються незмінно високим попитом у вітчизняних споживачів.

  Детальніше »
 4. У серпні 2013 року торговій марці «НАША СИЛА» виповнилося рівно 10 років!

  Нова сторінка у житті торгової марки «НАША СИЛА»

  Цей дуже значний етап свого життя НАША СИЛА відмітила появою нової генерації продукції, нових принципів роботи марки та відкриттям нового сайту.

  Детальніше »
 5. Ліхтар Турист

  Ліхтар “Турист”

  Приходить час, коли пора збиратися в похід, до лісу або на рибалку. Незамінним помічником далеко від цивілізації стане новинка від торгової марки НАША СИЛА – ліхтар «Турист» – дуже компактний, він вирішить головну задачу – дасть якісне освітлення саме тоді, коли це буде потрібно. Основні переваги ліхтаря НАША СИЛА серії «Турист» :

  Детальніше »
 6. Боротьба з підробкою

  Багато споживачів торгової марки «НАША СИЛА» купують підробку замість оригінальної продукції. Продавці, які продають підробку під оригінальні батарейки НАША СИЛА, кажуть, що це перший сорт або другий сорт, тому ціни різні. Споживач повинен знати, що у торгової марки «НАША СИЛА» немає сортів, вся продукція тільки самої вищої якості.

  Детальніше »
 7. НАША СИЛА – ЯКІСТЬ КОДОМ ЗАХИСТИЛА!

  НАША СИЛА – ЯКІСТЬ КОДОМ ЗАХИСТИЛА!

  З метою захисту споживача від підробки починаючи з 2013 року усі оригінальні батарейки НАША СИЛА мають свій індивідуальний серійний номер – «КОД ЗАХИСТУ». Зараз батарейок НАША СИЛА без КОДУ ЗАХИСТУ немає! Багато споживачів торгової марки «НАША СИЛА» купують підробку замість оригінальної продукції. Продавці, які продають підробку під оригінальні батарейки НАША СИЛА, кажуть що це «перший сорт або другий сорт, тому ціни різні». Споживач повинен знати, що у торгової марки «НАША СИЛА» немає сортів, вся продукція тільки самої вищої якості. Продавці, бажаючи заробити більше, кажучи про наявність сортів, дурять своїх покупців. Тому заради захисту від продавців-шахраїв торгова марка «НАША СИЛА» розробила «КОД ЗАХИСТУ». Споживач має змогу перед покупкою батарейок торгової марки «НАША СИЛА» переконатися у наявності коду. Після покупки стерти захисний шар, перевірити «КОД ЗАХИСТУ» на сайті www.nashasila.ua та переконатися, що придбав оригінальну продукцію торгової марки «НАША СИЛА». Торгова марка «НАША СИЛА» піклується про кожного свого споживача!

  НАША СИЛА – ЯКІСТЬ КОДОМ ЗАХИСТИЛА!
  Детальніше »
 8. Каталог продукції НАША СИЛА 2008 рік

  Опубліковано каталог продукції НАША СИЛА 2008 року

  Детальніше »
 9. Сольові батарейки. Якість - "Відмінно"!

  У квітні 2005 року продукція торгової марки «НАША СИЛА» отримала оцінку «ВІДМІННО» від Науково-дослідницького Центру Незалежних Споживчих Експертиз – за оптимальне співвідношення ціни та якості. Це підтверджено дипломами і офіційним сертифікатом.

  Детальніше »
 10. Працюють на 70% довше!

  Сольові батарейки НАША СИЛА працюють на 70% довше!
  Детальніше »