#VALUE!

ПРО КОМПАНІЮ

Торгова марка «НАША СИЛА» була заснована у лютому 2003 року для того, щоб надати українським споживачам найякіснішу сучасну продукцію у галузі батарейок, акумуляторів, ліхтарів, зарядних пристроїв, спец елементів, електротоварів та освітлювальної техніки. НАША СИЛА – займає лідируючі позиції на ринку України.
Багаторівневий контроль якості на всіх етапах виробництва та передпродажної підготовки надає вітчизняним споживачам продукцію з унікальними технічними характеристиками та властивостями. Адекватна цінова політика товарів торгової марки НАША СИЛА дозволить грамотно розподілити свій бюджет будь-кому, навіть самому вимогливому Споживачеві і не переплачувати зайві гроші. Принцип, який сформували наші Споживачі самі для себе за 15 років спілкування з товарами НАША СИЛА, полягає не тільки в гаслі: «Оптимальне співвідношення ціна / якість», але й також: «Не платити за ім’я, а платити тільки за товар!»
Продукція торгової марки «НАША СИЛА» широко представлена на ринку за допомогою потужної мережі дистрибуції, а також безперервної роботи регіональних представників. Придбати батарейки, LED-лампи НАША СИЛА та іншу продукцію торгової марки Ви можете в будь-якому місті України, в будь-якому великому супермаркеті!


Наша історія

office-1
office-1
office-1
office-1
office-2
office-3
office-4